Apele feministek

Apele feministek Pamiętne i nawet nie tak bardzo odległe są czasy, gdy skrajne feministki nawoływały wszystkie kobiety do zrzucenia staników. Czy jednak faktycznym powodem takich działań była chęć wyzwolenia się spod władzy staników, krok w stronę równouprawnienia, czy też może zbyt mała świadomość, co do możliwości właściwego doboru stanika. Tymczasem właściwie dobrany stanik nie tylko jest zwyczajowym elementem ubioru kobiety, ale również może wpływać na uwydatnienie wszystkich walorów jej biustu. Nie tylko, bowiem kilkadziesiąt lub kilkanaście lat temu wiele kobiet nie potrafiło we właściwy sposób dobierać biustonosze dla siebie, ale taka sytuacja jest obserwowana także i dzisiaj. Nosząc stanik źle dobrany kobiety szkodzą same sobie. Fiszbiny mogą się wrzynać w ciało, piersi nie leżeć odpowiednio w miseczkach i noszenie stanika staje się udręką. Warto, więc przy zakupie stanika zapytać o poradę osobę sprzedającą. Zazwyczaj w sklepach możemy się dzisiaj spotkać z fachową obsługą, która potrafi nam pomóc w kwestii doboru odpowiedniego rozmiaru stanika, który mamy nosić. W ten sposób nie tylko pozbędziemy się uczucia dyskomfortu podczas noszenia tej części bielizny, ale również możemy w wyraźny sposób uwydatnić wszystkie walory naszego biustu.

Kategorie: Damska | Tagi: ,

Triumf intymności

Triumf intymności Bielizna marki Triumph z pewnością uchodzi w świecie za jedną z najlepszych. Oczywiście wiąże się z tym faktem odpowiednia i wcale nie niska cena, ale biorąc pod uwagę, jakość tejże bielizny, warto jest zainwestować w bardzo dobrej, jakości produkty. Za firmą Triumph z pewnością przemawia doświadczenie. Istnieje, bowiem ona na rynku już od roku 1886 i ciągle się rozwija starając się zapewnić swoim klientom produkty coraz lepszej jakości. Tym samym skutecznie walczy z dosyć dużą konkurencją, z jaką spotykamy się na współczesnym rynku bieliźniarskim. Niewątpliwie Triumph należy do tych firm, którym zaufać można niemalże w ciemno. Zasób asortymentowy jest oczywiście bardzo duży, dzięki czemu wchodząc do sklepu Triumph niemalże możemy mieć pewność, że znajdziemy bieliznę w odpowiednim kolorze, no i oczywiście w odpowiednim rozmiarze. Jest to bielizna wysokogatunkowa, dzięki czemu mamy pewność, że nie zniszczy się ona po kilku praniach, o ile oczywiście będziemy ją prać zgodnie z wytycznymi zawartymi na metce danego produktu. Oczywiście sam fakt długiej trwałości to nie wszystko. Ważnym aspektem jest również ten, dzięki któremu bielizna ta jest wygodna i możemy czuć się w niej bardzo komfortowo, co jest bardzo ważne.

Kategorie: Styl | Tagi: ,

Maturalne majtki

Maturalne majtki Wedle starego zwyczaju są one nieodzownym elementem każdej studniówki. Czerwone majtki, bez których nie może się obyć żadna studniówka. Dlaczego? Chyba, dlatego, że taką tradycję nakręcili sami ludzie, a bynajmniej nie ma to żadnego innego uzasadnienia. Czy to się sprawdza? No oczywiście nie, ale czyż można zaprzeczać tradycji? Raczej nie. Powinna być ona zachowana. Zasadniczo czy jednak ktoś jeszcze przywiązuje do tego uwagę? Okazuje się, że jak najbardziej. Większość dziewczyn zakłada na studniówkę właśnie te tradycyjne majtki koloru czerwonego. Dzięki temu ich sprzedaż w początkowych miesiącach każdego roku w całej Polsce jest na dobrym i dosyć dużym poziomie. Sklepy wręcz kuszą różnymi wzorami, a przede wszystkim różnymi atrakcyjnymi cenami. Nie da się ukryć, że tradycja stała się swoistym biznesem. Wątpliwe jest też, aby ta tradycja zanikła, gdyż jak na razie jest dosyć mocno kultywowana. Wszakże nie założenie odpowiedniej bielizny na bal maturalny podobno może przynieść pecha. Chociaż jest to tylko i wyłącznie ludzki przesąd, to jednakże, po co kusić los? A jeśli się nie powiedzie na maturze, to nie pojawi się myśl, że może lepiej było jednak założyć tę czerwoną bieliznę. I dlatego właśnie ta tradycja prawdopodobnie przetrwa jeszcze bardzo wiele lat.

Kategorie: Dobór | Tagi: ,

Bielizna, która śmieszy

Bielizna, która śmieszy Mamy na rynku zwykłą bieliznę, ale mamy również i taką, która jest dosyć nietypowym produktem. Mowa w tym miejscu o bieliźnie, która może rozśmieszyć. Chodzi mianowicie o taki strój, który zawiera w sobie dosyć niekonwencjonalne elementy. Mogą to być różne nietypowe napisy, obrazki, spośród których część może być dosyć „niegrzeczna”, aczkolwiek możemy pójść nieco dalej. Oprócz napisów może być coś więcej. Jakaś odstająca część w formie maskotki albo też inny element. Oczywiście zasadniczo tego typu bielizna ma na celu nie tyle codzienne zwykłe użytkowanie, co pewien element gry erotycznej z partnerką lub partnerem. Zasadniczo mówiąc o bieliźnie, która rozśmiesza, w głównej mierze koncentrujemy się na majtkach. W tym aspekcie możemy znaleźć najwięcej propozycji na rynku. Taka bielizna to również świetny pomysł na prezent. Oczywiście może być to prezent intymny dla partnera bądź też partnerki, ale można też obdarować nim kogoś w gronie najbliższych przyjaciół. Oczywiście w takim przypadku osoby obdarowane powinny cechować się wyjątkowym poczuciem humoru, aby taki prezent był we właściwy sposób odebrany. Wybór rynkowy tego typu bielizny jest bardzo spory, aczkolwiek czasem trzeba dobrze poszukać odpowiedniego punktu sprzedaży.

Kategorie: Damska | Tagi: ,

Wprawdzie nie tanio, ale…

Wprawdzie nie tanio, ale... Ostatnim czasem daje się zauważyć telewizyjną reklamę promującą sklepy Tchibo. Możemy tam zakupić nie tylko kawę i produkty z nią związane, ale także szereg innych użytecznych rzeczy. W sklepach Tchibo możemy również zaopatrzyć się w bieliznę. Mankamentem może być fakt, iż poszczególny asortyment pojawia się okresowo i nie ma takiej sytuacji, w której ową bieliznę mamy dostępną przez cały czas. Można z pewnością powiedzieć, że bielizna w sklepach Tchibo nie należy do tanich. Owszem jest to z pewnością prawda, ale jednocześnie trzeba powiedzieć, że zakupując ją w sklepach Tchibo, możemy mieć sto procent pewności, co do jej doskonałej, jakości. Jeśli natomiast nie będzie coś pasowało pod względem rozmiarowym, to bez problemu taki towar możemy zwrócić w sklepie. Oprócz sklepów stacjonarnych, Tchibo zamieszcza swoją ofertę w sieci. Również w taki sposób możemy zakupić bardzo dobrej, jakości bieliznę dla siebie czy też dla bliskiej sobie osoby. Nie ulega wątpliwości, że ta bielizna będzie nas cieszyć przez bardzo długi okres, gdyż jej, jakość nie podlega żadnej dyskusji. Można powiedzieć, że dostępność do tych sklepów w Polsce jest ograniczona, ale skoro mamy również sklep internetowy, to tak faktycznie ta dostępność jest bardzo duża.

Kategorie: Styl | Tagi: ,

Bielizna dla sportowców

Bielizna dla sportowców Bielizna wcale nie musi się kojarzyć jedynie z tym, co nosi się pod ubraniem wierzchnim i stanowi intymną część naszego ubioru. Istnieje, bowiem taki rodzaj bielizny, który nosi nazwę termoaktywnej. Jest to bielizna przeznaczona dla osób aktywnie spędzających wiele czasu, czyli inaczej mówiąc dla uprawiających sport. Technologia, według której zostaje ona opracowana i wykonana pozwala na odprowadzenie nadmiaru ciepła z organizmu podczas intensywnego wysiłku. Jest to, zatem bielizna, która zapobiega przegrzaniu się ciała ludzkiego. Tego typu bielizna jest produkowana współcześnie przez wielu producentów, dlatego że na rynku pojawia się coraz więcej konsumentów, którzy chcą ją kupować. Do bielizny termoaktywnej możemy zaliczyć taki ubiór jak top damski, bluzy, spodnie, podkoszulki, koszulki czy też nawet biustonosze. Najczęściej występującym kolorem tejże bielizny jest czarny, aczkolwiek trzeba zauważyć, że to nie jedyny rodzaj, gdyż możemy spotkać się obecnie z bardzo wieloma kolorami bielizny termoaktywnej. Z pewnością jednak ten produkt coraz częściej będzie towarem poszukiwanym na rynku i można się spodziewać, że na polskim rynku będzie się pojawiać coraz więcej jej rodzajów z korzyścią dla klientów.

Kategorie: Męska | Tagi: ,